Individuelt seriespill 2018-2019

Individuelt seriespill 2018-20192019-03-19T14:15:26+00:00

For første gang arrangeres individuelt seriespill i Trøndelag som et samarbeid mellom Norges Bordtennisforbund Region Midt og Trondheim BTK.

Seriespillet er en “singledivisjon”, dvs hvor man spiller som enkeltpersoner i en divisjon over flere runder, hvor det da blir opp- og nedrykk. Dette gir alle spillere mange jevne kamper og gode utfordringer. Seriespillet er sanksjonert av NBTF, og gir rankingpoeng på norgesrankingen – og er derfor lisenspliktig (for de over 12 år).

NESTE RUNDE:  (LØRDAG 23.MARS 2019)

PÅMELDING

Trondheim BTK-spillere gjør dette på Spond – spillere fra andre klubber melder seg på ved å sende epost til Jørn Wilhelmsen på jorn@trondheimbtk.no..

KOSTNAD OG BETALING

Deltakeravgiften er 100 kroner, og betales med Vipps eller kort i hallen før turneringsstart.

TIDSSKJEMA

  • 09:00 Hallen åpner
  • 09:30 Oppmøtefrist – alle sier ifra til sekretæriatet at de er kommet
  • 10:00 Start kamper
  • 14:00 Alle divisjoner er ferdigspilt

RESULTATER

5.RUNDE LØRDAG 16.FEBRUAR

1.DIVISJON

1. Christopher Chen, Trondheim BTK
2. Arild Knudsen, NTNUI
3. Lars Håland, Trondheim BTK
4. Jørn Wilhelmsen, Sveberg IL
5. Torben Lundemo, Trondheim BTK
6. Robert Rønning, Trondheim BTK

2.DIVISJON

1. Ludvig Strømsnes, Sveberg IL
2. Martin Marken, Sveberg IL
3. Aleksander Magnar Vavik, Trondheim BTK
4. Andreas Holmner, Trondheim BTK
5. Jarle Bryne, Trondheim BTK
6. Trond Ivar Andreassen, Stjørdal BTK
7. Bjarne Forfang, Trondheim BTK
8. Nebojsa Simic, NTNUI
9. Arild Vinjor, Trondheim BTK

3.DIVISJON

1. Theodor Brekke, NTNUI
2. Odd Magne Skjøtskift, Trondheim BTK
3. Øystein Moltumyr, Trondheim BTK
4. Terje Sølberg, Trondheim BTK
5. Ola Bitnes, Trondheim BTK
6. Sigve Forfang Kristiansen, Trondheim BTK
7. Magnus Jakobsen, Trondheim BTK

4.DIVISJON

1. Erlend W. Evensen, Trondheim BTK
2. Vihaan Gandhi, Trondheim BTK
3. Christopher Holte, Trondheim BTK

ØVRIGE DELTAKERE

Jonathan Seitz, Sveberg IL
Rasmus Eriksen-Kari, Trondheim BTK
Eldar Amandus Bjaarstad, Trondheim BTK
Emil Ole Dybsjord, Trondheim BTK

4.RUNDE LØRDAG 19.JANUAR

1.DIVISJON

1 Benjamin Fossheim, Nidaros
2 Ferenc Horvath, Trondheim BTK
3 Christian Schan, NTNUI
3 Julian Kohler, NTNUI
5 Eyvind Thomassen, Trondheim BTK
6 Somjit Werstad, Trondheim BTK
7 Arild Knudsen, NTNUI
8 Danh Tran, NTNUI
9 Lise Høeg, Trondheim BTK
10 Torben Lundemo, Trondheim BTK
11 Robert Rønning, Trondheim BTK
12 Ludvig Strømsnes, Sveberg BTK

2.DIVISJON

1 Lars Håland, Trondheim BTK
2 Trond Ivar Andreassen, Stjørdal BTK
3 Martin Marken, Sveberg IL
3 Ole Kristian Sakrisvoll, Trondheim BTK
5 Mehran Amirahmadi, Trondheim BTK
6 Johan Granøien, Trondheim BTK
7 Aleksander Magnar Vavik, Trondheim BTK
8 Bjarne Forfang, Trondheim BTK
9 Andreas Holmner, Trondheim BTK
10 Arild Vinjor, Trondheim BTK
11 Bård Peter Thrane, Trondheim BTK
12 Jarle Bryne, Trondheim BTK
13 Nebojsa Simic, NTNUI
14 George Chabert, NTNUI

3.DIVISJON

1 Birgitte Flor Wilhelmsen, Trondheim BTK
2 Theodor Brekke, NTNUI
3 Tale Øvrelid Selvig, Trondheim BTK
3 Ketil Leinum, Trondheim BTK
5 Helge Svingen, Stjørdal BTK
6 Sigve Forfang Kristiansen, Trondheim BTK
7 Odd Skjøtskift, Trondheim BTK
8 Endre Thomassen Higraff, Trondheim BTK
9 Helene Nordfjærn, Trondheim BTK
10 Terje Sølberg, Trondheim BTK
11 Roar Dyrendahl, Trondheim BTK
12 Ola Forbod Bitnes, Trondheim BTK

4.DIVISJON

1 Magnus Jakobsen, Trondheim BTK
2 Susanne Flor Wilhelmsen, Trondheim BTK
3 Ine Andre Monsø, Stjørdal BTK
3 Navin Selvanathan, Trondheim BTK

DELTAKERE

Nadini Selvanathan Sivalingham, Trondheim BTK
Ted Erik Sæther, Sveberg IL
Emil Ole Dybsjord, Trondheim BTK
Ulrik Solem Høeg, Trondheim BTK
Aksel Gabriel Hestvik, Trondheim BTK
Kasper Viset Løkra, Sveberg IL

3.RUNDE LØRDAG 8.DESEMBER

1.DIVISJON

1 Benjamin Fossheim, Nidaros
2 Arild Knudsen, NTNUI
3 Eyvind Thomassen, Trondheim
4 Somjit Werstad, Trondheim
5 Vidar Nustad, NTNUI
6 Ketil Karijord, Frol IL
7 Danh Tran, NTNUI
8 Robert Rønning, Trondheim
9 Kjærand Iversen, Frol IL
10 Lars Håland, Trondheim

2.DIVISJON

1 Ludvig Strømsnes, Sveberg
2 Torben Lundemo, Trondheim
3 Martin Marken, Sveberg
3 Trond Ivar Andreassen, Stjørdal
5 Bård Peter Thrane, Trondheim
6 Johan Granøien, Trondheim
7 Tale Øvrelid Selvig, Trondheim
8 Chana Sinsabvarodom, Trondheim

3.DIVISJON

1 Bjarne Forfang, Trondheim
2 Kristian Riise Thorset, Stjørdal
3 Odd Skjøtskift, Trondheim
4 Terje Sølberg, Trondheim
5 Ola Forbod Bitnes, Trondheim
6 Mats Gundersen, Stjørdal
7 Sigve Forfang Kristiansen, Trondheim
8 Susanne Flor Wilhelmsen, Sveberg
9 Aksel Solem Høeg, Trondheim
10 Ulrik Solem Høeg, Trondheim

2.RUNDE LØRDAG 3.NOVEMBER

1.DIVISJON

1 Christopher Chen, Trondheim BTK
2 Christian Schan, NTNUI
3 Somjit Werstad, Trondheim BTK
4 Vidar Nustad, NTNUI
5 Eyvind Thomassen, Trondheim BTK
6 Arild Knudsen, NTNUI
7 Lise Høeg, Trondheim BTK
8 Jørn Wilhelmsen, Sveberg IL
9 Kjærand Iversen, Frol IL
10 Torben Lundemo, Trondheim BTK

2.DIVISJON

1 Robert Rønning, Trondheim BTK
2 Lars Håland, Trondheim BTK
3 Bård Peter Thrane, Trondheim BTK
4 Martin Marken, Sveberg IL
5 Ludvig Strømsnes, Sveberg IL
6 Trond Ivar Andreassen, Stjørdal BTK
7 Arild Vinjor, Trondheim BTK
8 Mehran Amirahmadi, Trondheim BTK
9 Andreas Holmner, Trondheim BTK
10 Birgitte Flor Wilhelmsen, Trondheim BTK
11 Nebojsa Simic, NTNUI

3.DIVISJON

1 Aleksander Magnar Vavik, Trondheim BTK
2 Tale Selvig, Trondheim BTK
3 Sigve Forfang Kristiansen, Trondheim BTK
4 Kristian Rise Torset, Stjørdal BTK
5 Aksel Solem Høeg, Trondheim BTK
6 Bjarne Forfang, Trondheim BTK
7 Ola Bitnes, Trondheim BTK
8 Mats Gundersen, Stjørdal BTK
9 Jan Gunnar Haugen, Trondheim BTK
10 Viktor Solem Høeg, Trondheim BTK
11 Susanne Flor Wilhelmsen, Trondheim BTK
12 Ulrik Solem Høeg, Trondheim BTK

1.RUNDE LØRDAG 6.OKTOBER

1.DIVISJON

1 Christopher Chen, Trondheim BTK
2 Arild Knudsen, NTNUI
3 Somjit Werstad, Trondheim BTK
4 Kjærand Iversen, Frol IL
5 Vidar Nustad, NTNUI
6 Lise Solem Høeg, Trondheim BTK
7 Mehran Amirahmadi, Trondheim BTK

2.DIVISJON

1 Torben Lundemo, Trondheim BTK
2 Trond Ivar Andreassen, Stjørdal BTK
3 Andreas Holmner, Trondheim BTK
4 Robert Rønning, Trondheim BTK
5 Johan Granøien, Trondheim BTK
6 Arild Vinjor, Trondheim BTK
7 Bård Peter Thrane, Trondheim BTK

3.DIVISJON

1 Lars Håland, Trondheim BTK
2 Aleksander Magnar Vavik, Trondheim BTK
3 Roar Dyrendahl, Trondheim BTK
4 Bjarne Forfang, Trondheim BTK
5 Kristian Rise Torset, Stjørdal BTK
6 Ola Forbod Bitnes, Trondheim BTK
7 Aksel Solem Høeg, Trondheim BTK
8 Viktor Solem Høeg, Trondheim BTK
9 Ulrik Solem Høeg, Trondheim BTK

OM SERIESPILLET

  • Det arrangeres 3 serierunder før jul (alle på Lade): lørdag 6.oktober, lørdag 3.november og lørdag 8.desember
    • Du trenger ikke å være med på alle 3 rundene for å melde deg på, men vi anbefaler at du kan delta på minst 2 av 3 runder.
    • Det legges opp til at alle kampene blir ferdig før kl 17.00 på spilledagene.
  • Første runde deles alle spillere inn i divisjoner basert på spillerstyrke (rankingpoeng)
    • Deretter blir det opp- og nedrykk for hver runde
  • Seriespillet er sanksjonert av NBTF, så du får rankingpoeng ved deltakelse.
  • Deltakelse i seriespillet før jul koster 300,- og blir fakturert via epost før oppstart.

SERIERUNDER

FØR NYTTÅR

  • 06.oktober 2018
  • 03.november 2018
  • 08.desember 2018

ETTER NYTTÅR

  • 19.januar 2019
  • 16.februar 2019
  • 23.mars 2019
  • 27.april 2019
X