Individuelt seriespill 2018

Individuelt seriespill 20182018-11-11T08:21:23+00:00

For første gang arrangeres individuelt seriespill i Trøndelag som et samarbeid mellom Norges Bordtennisforbund Region Midt og Trondheim BTK.

Seriespillet er en “singledivisjon”, dvs hvor man spiller som enkeltpersoner i en divisjon over flere runder, hvor det da blir opp- og nedrykk. Dette gir alle spillere mange jevne kamper og gode utfordringer. Seriespillet er sanksjonert av NBTF, og gir rankingpoeng på norgesrankingen – og er derfor lisenspliktig (for de over 12 år).

PÅMELDING

Årets siste serierunde spilles lørdag 8.desember, hvis du ikke er påmeldt men likevel ønsker å delta, så kontakt Jørn (jorn@trondheimbtk.no) eller Rolf (rolf@trondheimbtk.no) så skal vi gjøre vårt beste for å finne plass.

DELTAKERE 3.RUNDE

*NC = STIGA Norges Cup arrangeres på Lørenskog samme helg, noen av spillerne deltar der. Disse spiller da ikke seriespillet denne helgen – men beholder sin plass til neste runde som spilles i januar.

3.runde spilles lørdag 8.desember – følgende spillere er registrert:

1.DIVISJON

Arild Knudsen, NTNUI
Christian Schan, NTNUI
Eyvind Thomassen, Trondheim BTK
Jørn Wilhelmsen, Sveberg IL
Kjærand Iversen, Frol IL
Lise Solem Høeg, Trondheim BTK
Robert Rønning, Trondheim BTK
Somjit Werstad, Trondheim BTK
Vidar Nustad, NTNUI
Christopher Chen, Trondheim BTK (*NC)

2.DIVISJON

Andreas Holmner, Trondheim BTK
Arild Vinjor, Trondheim BTK
Bård Peter Thrane, Trondheim BTK
Johan Granøien, Trondheim BTK
Lars Håland, Trondheim BTK
Ludvig Strømsnes, Sveberg IL
Martin Marken, Sveberg IL
Mehran Amirahmadi, Trondheim BTK
Torben Lundemo, Trondheim BTK
Trond Ivar Andreassen, Stjørdal BTK
Aleksander Magnar Vavik, Trondheim BTK (*NC)
Birgitte Flor Wilhelmsen, Trondheim BTK (*NC)

3.DIVISJON
Aksel Solem Høeg, Trondheim BTK
Bjarne Forfang, Trondheim BTK
Jan Gunnar Haugen, Trondheim BTK
Kristian Rise Torset, Stjørdal BTK
Mats Gundersen, Stjørdal BTK
Nebojsa Simic, NTNUI
Odd Skjøtskift, Trondheim BTK
Ola Forbod Bitnes, Trondheim BTK
Roar Dyrendahl, Trondheim BTK
Sigve Forfang Kristiansen, Trondheim BTK
Susanne Flor Wilhelmsen, Trondheim BTK
Tale Selvig, Trondheim BTK
Terje Sølberg, Trondheim BTK
Ulrik Solem Høeg, Trondheim BTK
Viktor Solem Høeg, Trondheim BTK

RESULTATER

2.RUNDE LØRDAG 3.NOVEMBER

1.DIVISJON

1 Christopher Chen, Trondheim BTK
2 Christian Schan, NTNUI
3 Somjit Werstad, Trondheim BTK
4 Vidar Nustad, NTNUI
5 Eyvind Thomassen, Trondheim BTK
6 Arild Knudsen, NTNUI
7 Lise Høeg, Trondheim BTK
8 Jørn Wilhelmsen, Sveberg IL
9 Kjærand Iversen, Frol IL
10 Torben Lundemo, Trondheim BTK

2.DIVISJON

1 Robert Rønning, Trondheim BTK
2 Lars Håland, Trondheim BTK
3 Bård Peter Thrane, Trondheim BTK
4 Martin Marken, Sveberg IL
5 Ludvig Strømsnes, Sveberg IL
6 Trond Ivar Andreassen, Stjørdal BTK
7 Arild Vinjor, Trondheim BTK
8 Mehran Amirahmadi, Trondheim BTK
9 Andreas Holmner, Trondheim BTK
10 Birgitte Flor Wilhelmsen, Trondheim BTK
11 Nebojsa Simic, NTNUI

3.DIVISJON

1 Aleksander Magnar Vavik, Trondheim BTK
2 Tale Selvig, Trondheim BTK
3 Sigve Forfang Kristiansen, Trondheim BTK
4 Kristian Rise Torset, Stjørdal BTK
5 Aksel Solem Høeg, Trondheim BTK
6 Bjarne Forfang, Trondheim BTK
7 Ola Bitnes, Trondheim BTK
8 Mats Gundersen, Stjørdal BTK
9 Jan Gunnar Haugen, Trondheim BTK
10 Viktor Solem Høeg, Trondheim BTK
11 Susanne Flor Wilhelmsen, Trondheim BTK
12 Ulrik Solem Høeg, Trondheim BTK

1.RUNDE LØRDAG 6.OKTOBER

1.DIVISJON

1 Christopher Chen, Trondheim BTK
2 Arild Knudsen, NTNUI
3 Somjit Werstad, Trondheim BTK
4 Kjærand Iversen, Frol IL
5 Vidar Nustad, NTNUI
6 Lise Solem Høeg, Trondheim BTK
7 Mehran Amirahmadi, Trondheim BTK

2.DIVISJON

1 Torben Lundemo, Trondheim BTK
2 Trond Ivar Andreassen, Stjørdal BTK
3 Andreas Holmner, Trondheim BTK
4 Robert Rønning, Trondheim BTK
5 Johan Granøien, Trondheim BTK
6 Arild Vinjor, Trondheim BTK
7 Bård Peter Thrane, Trondheim BTK

3.DIVISJON

1 Lars Håland, Trondheim BTK
2 Aleksander Magnar Vavik, Trondheim BTK
3 Roar Dyrendahl, Trondheim BTK
4 Bjarne Forfang, Trondheim BTK
5 Kristian Rise Torset, Stjørdal BTK
6 Ola Forbod Bitnes, Trondheim BTK
7 Aksel Solem Høeg, Trondheim BTK
8 Viktor Solem Høeg, Trondheim BTK
9 Ulrik Solem Høeg, Trondheim BTK

OM SERIESPILLET

  • Det arrangeres 3 serierunder før jul (alle på Lade): lørdag 6.oktober, lørdag 3.november og lørdag 8.desember
    • Du trenger ikke å være med på alle 3 rundene for å melde deg på, men vi anbefaler at du kan delta på minst 2 av 3 runder.
    • Det legges opp til at alle kampene blir ferdig før kl 17.00 på spilledagene.
  • Første runde deles alle spillere inn i divisjoner basert på spillerstyrke (rankingpoeng)
    • Deretter blir det opp- og nedrykk for hver runde
  • Seriespillet er sanksjonert av NBTF, så du får rankingpoeng ved deltakelse.
  • Deltakelse i seriespillet før jul koster 300,- og blir fakturert via epost før oppstart.

SERIERUNDER

FØR NYTTÅR

  • 06.oktober 2018
  • 03.november 2018
  • 08.desember 2018

ETTER NYTTÅR

  • 19.januar 2019
  • 16.februar 2019
  • 23.mars 2019
  • 27.april 2019
X