Tidsskjema og deltakerlister for årets Midt-Norsk mesterskap er nå klar. Oppdatert 11.april 22:00

TIDSSKJEMA

LØRDAG:
09:00 Hallen åpner

10:00 Senior double (ferdig ca 12:00)
10:00 Kadett double (ferdig ca 12:00)

12:00 Damer Single (ferdig ca 15:00)
12:00 Herrer single (ferdig ca 16:00)
12:00 15 år (ferdig ca 15:00)
12:00 11 år – Premie til ALLE!  (ferdig ca 15:00)

SØNDAG:
09:00 Hallen åpner

10:00  Veteran (ferdig ca 13:00)
10:00 Junior (ferdig ca 13:00)
10:00 13 år (ferdig ca 13:00)

 

DELTAKERLISTER

SENIOR DOUBLE
LØRDAG 10:00

Aune Miriam / Aune Tord Håvard
Brown-Hanssen Sophie / Korsnes Magnus Dreier
Falch-Krokå Samuel / Zavisa Kajus (Tingvoll BTK)
Hoang Kien / Berecki Zsolt
Høeg Lise Solem / Werstad Somjit
Innovert Iradikunda / Bjørklund Kristoffer (Ørsta IL-BTG)
Iversen John Ivar / Iversen Henrik Flegstad
Johansen Petter Berget / Selvanathan Navin
Jørgensen Anne-Brit Solberg / Mirzai Farzad
Kim Edvin Jeongwan / Muthanna Alexander
Kim Jakob Jeongyeop / Kowalewski Magnus
Leismann Silke / Amundsen Trond
Stiklestad Heine Hoston / Syrstad Aleksander
Surdu Constantin Ioan / Forfang Bjarne

KADETT DOUBLE
LØRDAG 10:00
Alsos Erik Aglen / Biebricher Erik
Evans Leander Presthus / Aunehaugen Jens Kolstad
Le Tim / Brandsen Finn Einar
Loganathan Pratik / Mattam Johan George
Malmo Aleksander / Andresen Jens Anton
Sjolte Erik / Pavlovic Matija

Reserve: Park-Rolvsjord Sondre

DAMER SINGLE
LØRDAG 12:00

Humberseth Evgeniya, Ørsta IL-BTG
Høeg Lise Solem, Trondheim BTK
Jørgensen Anne-Brit Solberg, Trondheim BTK
Leismann Silke, Trondheim BTK
Werstad Somjit, Trondheim BTK

HERRER SINGLE
LØRDAG 12:00

Amundsen Trond, Trondheim BTK
Andreassen Trond-Ivar, Stjørdal BTK
Aune Tord Håvard, Trondheim BTK
Berecki Zsolt, Trondheim BTK
Engberg Jørn, Trondheim BTK
Falch-Krokå Samuel, Tingvoll BTK
Forfang Bjarne, Trondheim BTK
Holter Henrik, Stjørdal BTK
Innovert Iradikunda, Ørsta IL-BTG
Johansen Petter Berget, Trondheim BTK
Kim Edvin Jeongwan, Trondheim BTK
Kim Jakob Jeongyeop, Trondheim BTK
Korsnes Hallgeir, Trondheim BTK
Korsnes Magnus Dreier, Trondheim BTK
Kowalewski Magnus, Trondheim BTK
Lie Øystein, Trondheim BTK
Mirzai Farzad, Trondheim BTK
Muthanna Alexander, Trondheim BTK
Parfenov Andrei, Trondheim BTK
Surdu Constantin Ioan, Trondheim BTK
Svingen Helge, Stjørdal BTK
Sørås Sander, Trondheim BTK

15 ÅR
LØRDAG 12:00

Alsos Erik Aglen, Trondheim BTK
Andresen Asmund, Trondheim BTK
Andresen Jens Anton, Trondheim BTK
Aune Miriam, Trondheim BTK
Aunehaugen Jens Kolstad, Trondheim BTK
Barriet Evan, Trondheim BTK
Biebricher Erik, Trondheim BTK
Bjørklund Kristoffer, Ørsta IL-BTG
Brandsen Finn Einar, Trondheim BTK
Evans Leander Presthus, Trondheim BTK
Hoang Kien, Trondheim BTK
Le Tim, Trondheim BTK
Malmo Aleksander, Trondheim BTK
Nystad Magnus Houlby, Trondheim BTK
Skogen Falk, Trondheim BTK
Solheim Håkon, Trondheim BTK
Zhu Yanwen, Trondheim BTK

11 ÅR
LØRDAG 12:00

Alsos Ingrid Aglen, Trondheim BTK
Brøndbo Viktor Faxalv, Namsos BTK
Havsgård Markus, Trondheim BTK
Iversen Henrik Flegstad, Trondheim BTK
Loganathan Pratik, Trondheim BTK
Løkhaug Sondre Os, Trondheim BTK
Park-Rolvsjord Sondre, Trondheim BTK
Pavlovic Matija, Trondheim BTK
Skjetne-Rønning Matheo, Trondheim BTK
Texdahl-Bang Sander, Trondheim BTK
Tørvik-Formo Tobias, Trondheim BTK
Zavisa Kajus, Tingvoll BTK

 

JUNIOR
SØNDAG 10:00
Alsos Erik Aglen, Trondheim BTK
Andresen Asmund, Trondheim BTK
Andresen Jens Anton, Trondheim BTK
Brandsen Finn Einar, Trondheim BTK
Hoaeng Kien, Trondheim BTK
Innovert Iradikunda, Ørsta IL-BTG
Kim Edvin Jeongwan, Trondheim BTK
Kim Jakob Jeongyeop, Trondheim BTK
Korsnes Magnus Dreier, Trondheim BTK
Kowalewski Magnus, Trondheim BTK
Le Tim, Trondheim BTK
Leistad Lucas, Trondheim BTK
Malmo Aleksander, Trondheim BTK
Shankar Hrishikesh, Trondheim BTK
Sørås Sander, Trondheim BTK

13 ÅR
SØNDAG 10:00
Aune Miriam, Trondheim BTK
Aunehaugen Jens Kolstad, Trondheim BTK
Biebricher Erik, Trondheim BTK
Bjørklund Kristoffer, Ørsta IL-BTG
Brøndbo Viktor Faxalv, Namsos BTK
Evans Leander Presthus, Trondheim BTK
Iversen Henrik Flegstad, Trondheim BTK
Loganathan Pratik, Trondheim BTK
Nystad Magnus Houlby, Trondheim BTK
Pavlovic Matija, Trondheim BTK
Skjetne-Rønning Matheo, Trondheim BTK
Solheim Håkon, Trondheim BTK
Zavisa Kajus, Tingvoll BTK
Zhu Yanwen, Trondheim BTK

VETERAN
SØNDAG 10:00

Amundsen Trond, Trondheim BTK
Andreassen Trond-Ivar, Stjørdal BTK
Aune Tord Håvard, Trondheim BTK
Engberg Jørn, Trondheim BTK
Holter Henrik, Stjørdal BTK
Humberseth Evgeniya, Ørsta IL-BTG
Høeg Lise Solem, Trondheim BTK
Korsnes Hallgeir, Trondheim BTK
Lie Øystein, Trondheim BTK
Surdu Constantin Ioan, Trondheim BTK
Svingen Helge, Stjørdal BTK

 

 


OPPRINNELIG INFORMASJON:

Midt-Norsk mesterskap er en av våre mest tradisjonsrike turneringer! Helgen 13.-14.april er det klart for 2024-arrangementet i hallen vår på Lade!

PÅMELDING

  • Påmelding gjøres senest torsdag 04.april
  • Startkontingent: 125,- pr klasse
    • I double koster det 65,- pr spiller
    • Trondheim BTK-medlemmer får betalingsforespørsel i Spond. Andre klubber betaler inn ved påmelding til konto 1506.02.80069 (husk å merke med klubbnavn).
  • Damer/herrer
    • Alle klassene som arrangeres deles inn i en dame/herre-klasse ved tilstrekkelig antall påmeldte.

KLASSER OG FORELØPIG TIDSSKJEMA

Vi starter både lørdag og søndag kl 10:00. I skjemaet nedenfor har vi angitt ca-tid for start. Men dette vil justeres basert på deltakerantallet.

LØRDAG 10:00
Du kan kun delta i 1 av disse klassene som starter 09:00. Alle klassene deles inn i en dame/herre-klasse ved tilstrekkelig antall påmeldte.

  • Senior double
  • Gutter/Piker double (født 2006, 2007, 2008, 2009 eller senere)

LØRDAG 12:00 (Ferdig ca 16:00)

  • Damer single (det arrangeres både A- og B-sluttspill, slik at alle senior-spillere uavhengig av nivå kan delta)*
  • Herrer single (det arrangeres både A- og B-sluttspill, slik at alle senior-spillere uavhengig av nivå kan delta)*
  • 11-års klasse (født 2012, 2013, 2014 eller 2015)
  • 15-års klasse (født 2008, 2009, 2010 eller 2011)
  • Para-klasse (Funksjonshemmede)

* I Senior-klassene: Med A- og B-sluttspill så vil alle som melder seg på spille flere kamper etter puljespillet uansett resultat. Det betyr at du får mulighet til både å møte de “beste” i regionen + spille mot andre på eget nivå.

SØNDAG 10:00 (Ferdig ca 14:00)

  • 13-års klasse (født 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 eller 2015)
  • Junior klasse (født 2005, 2006, 2007, 2008 eller 2009)
  • Veteran (født 1988, 1987 eller tidligere)
  • Ranking-klasse (for alle de som ikke kan delta i 13, junior eller veteran)