Resultatene fra helgens Midt-Norsk mesterskap er nå klare.

RESULTATER

Last ned fullstendige resultater fra arrangementet:

Resultater Midt Norsk 2022

Senior single

1.Holm Magnus B., Nidaros BTK
2.Langsholdt Benjamin, Trondheim BTK
3.Witsøe Inge, Trondheim BTK
3.Fossheim Benjamin Moen, Nidaros BTK
5.Johansen Petter Berget, Trondheim BTK
5.Trydal Kristian, Trondheim BTK
5.Mirzai Farzad, Trondheim BTK
5.Werstad Somjit, Trondheim BTK

Finale: Holm Magnus B. – Langsholdt Benjamin (11-9, 11-8, 11-9)
Semi: Holm Magnus B. – Witsøe Inge (11-5, 11-5, 11-2)
Semi: Langsholdt Benjamin – Fossheim Benjamin Moen (11-9, 12-10, 11-8)
Kvart: Holm Magnus B. – Johansen Petter Berget (11-7, 11-2, 11-8)
Kvart: Langsholdt Benjamin – Trydal Kristian (11-8, 11-7, 5-11, 10-12, 11-8)
Kvart: Witsøe Inge – Mirzai Farzad (11-6, 17-15, 11-7)
Kvart: Fossheim Benjamin Moen – Werstad Somjit (8-11, 11-5, 11-2, 11-7)

Senior double

1.Higraff Endre Thomassen/Thomassen Eyvind, Trondheim BTK
2.Johansen Petter Berget/Trydal Kristian, Trondheim BTK
3.Witsøe Inge/Mirzai Farzad, Trondheim BTK
3.Fossheim Benjamin Moen/Sundberg Bård, Nidaros BTK

Finale: Higraff E T/Thomassen E – Johansen P B/Trydal K (6-11, 9-11, 11-9, 11-9, 12-10)
Semi: Higraff E T/Thomassen E – Witsøe I/Mirzai F (11-8, 11-9, 12-14, 11-7)
Semi: Johansen P B/Trydal K – Fossheim B M/Sundberg B (11-9, 12-10, 12-10)

Kadett double

1.Le Tim/Shankar Hrishikesh, Trondheim BTK
2.Kim Jakob Jeongyeop/Skårsmoen Even Pallesen, Trondheim BTK
3.Witten-Aas Benjamin Eliam/Sandberg Morten Gisvold, Trondheim BTK
3.Wilhelmsen Rebekka Flor/Brandsen Finn Einar, Trondheim BTK

Finale: Le T/Shankar H – Kim J J/Skårsmoen E P (11-9, 11-6, 11-9)
Semi: Le T/Shankar H – Witten-Aas B E/Sandberg M G (11-9, 11-9, 9-11, 11-9)
Semi: Kim J J/Skårsmoen E P – Wilhelmsen R F/Brandsen F E (8-11, 9-11, 11-6, 15-13, 14-12)

Veteran

1.Witsøe Inge, Trondheim BTK
2.Gundersen Per-Åge, Nidaros BTK
3.Dydek Rafal, Trondheim BTK
3.Thrane Bård Peter, Trondheim BTK
5.Korsnes Hallgeir, Trondheim BTK
5.Forfang Bjarne, Trondheim BTK
5.Sundberg Bård, Nidaros BTK
5.Jokic Aleksander Vang, Trondheim BTK

Finale: Witsøe Inge – Gundersen Per-Åge (11-2, 11-6, 11-6)
Semi: Witsøe Inge – Dydek Rafal (11-8, 11-4, 11-8)
Semi: Gundersen Per-Åge – Thrane Bård Peter (11-4, 11-4, 11-5)

Junior

1.Akway Marho Okello, Trondheim BTK
2.Selvanathan Navin, Trondheim BTK
3.Korsnes Magnus Dreier, Trondheim BTK
3.Langrød Takis, Trondheim BTK
5.Kristiansen Sigve Forfang, Trondheim BTK
5.Kim Jakob Jeongyeop, Trondheim BTK
5.Bitnes Ola Forbord, Trondheim BTK
5.Paasche Fredrik Kristian, Trondheim BTK

Finale: Akway Marho Okello – Selvanathan Navin (11-6, 7-11, 12-10, 11-2)
Semi: Akway Marho Okello – Korsnes Magnus Dreier (11-3, 11-8, 12-10)
Semi: Selvanathan Navin – Langrød Takis (6-11, 11-9, 13-11, 11-5)

15 år

1.Selvanathan Navin, Trondheim BTK
2.Le Tim, Trondheim BTK
3.Shankar Hrishikesh, Trondheim BTK
3.Hoang Kien, Trondheim BTK
5.Sandberg Morten Gisvold, Trondheim BTK
5.Kim Jakob Jeongyeop, Trondheim BTK
5.Leismann Philip, Trondheim BTK
5.Kim Edvin Jeongwan, Trondheim BTK

Finale: Selvanathan Navin – Le Tim (11-6, 11-7, 11-4)
Semi: Selvanathan Navin – Shankar Hrishikesh (11-4, 7-11, 11-3, 11-8)
Semi: Le Tim – Hoang Kien (11-6, 11-9, 5-11, 7-11, 11-9)
Kvart: Selvanathan Navin – Sandberg Morten Gisvold (11-5, 11-7, 11-4)
Kvart: Le Tim – Kim Jakob Jeongyeop (11-7, 11-4, 11-6)
Kvart: Shankar Hrishikesh – Leismann Philip (12-10, 9-11, 11-7, 11-7)
Kvart: Hoang Kien – Kim Edvin Jeongwan (11-8, 11-5, 11-8)

13 år

1.Wilhelmsen Rebekka Flor, Trondheim BTK
2.Hoang Kien, Trondheim BTK
3.Le Tim, Trondheim BTK
3.Kowalewski Magnus, Trondheim BTK
5.Leismann Philip, Trondheim BTK
5.Liu Tianyi, Trondheim BTK
5.Johansen Steffen, Ålesund BTK
5.Biebricher Erik, Trondheim BTK

Finale: Wilhelmsen Rebekka Flor – Hoang Kien (11-7, 11-9, 11-9)
Semi: Wilhelmsen Rebekka Flor – Le Tim (11-4, 11-2, 11-8)
Semi: Hoang Kien – Kowalewski Magnus (11-6, 11-4, 12-10)
Kvart: Wilhelmsen Rebekka Flor – Leismann Philip (11-4, 11-8, 11-9)
Kvart: Hoang Kien – Liu Tianyi (12-10, 11-5, 8-11, 11-6)
Kvart: Le Tim – Johansen Steffen (11-6, 11-7, 11-7)
Kvart: Kowalewski Magnus – Biebricher Erik (11-5, 11-4, 9-11, 11-6)

11 år

1.Wilhelmsen Rebekka Flor, Trondheim BTK
2.Liu Tianyi, Trondheim BTK
3.Evans Leander Presthus, Trondheim BTK
3.Barriet Evan, Trondheim BTK

Øvrige deltakere (alfabetisk rekkefølge):
Aunehaugen Jens Kolstad, Trondheim BTK
Banks Odin, Trondheim BTK
Biebricher Erik, Trondheim BTK
Gandhi Ritvik, Trondheim BTK
Jakobsen David L., Trondheim BTK
Johansen Tobias, Trondheim BTK
Manstad-Hulaas Aron, Trondheim BTK
Mendonca Caio, Ålesund BTK
Nair Dev Vishunu, Trondheim BTK
Paasche Henrik A., Trondheim BTK
Regoli Sebastián Danel Montoya, Trondheim BTK
Ren Zhichu, Trondheim BTK
Røe-Ramberg Viljar, Trondheim BTK

Ranking A

1.Johansen Petter Berget, Trondheim BTK
2.Brekke Theodor, NTNUI – bordtennis
3.Werstad Somjit, Trondheim BTK

Ranking B

1.Marta Silviu, Stjørdal BTK
2.Håvåg Eirik, NTNUI – bordtennis
3.Saleh Hani, Ålesund BTK

Senior single B

1.Forfang Bjarne, Trondheim BTK
2.Andreassen Trond-Ivar, Stjørdal BTK
3.Svingen Helge, Stjørdal BTK
3.Korsnes Magnus Dreier, Trondheim BTK

Finale: Forfang Bjarne – Andreassen Trond-Ivar (11-13, 11-6, 11-8, 11-6)
Semi: Forfang Bjarne – Svingen Helge (11-3, 11-4, 11-5)
Semi: Andreassen Trond-Ivar – Korsnes Magnus Dreier (11-8, 10-12, 10-12, 11-7, 11-9)

Senior B-double

1.Høeg Lise Solem/Werstad Somjit, Trondheim BTK
2.Kristiansen Sigve Forfang/Langrød Takis, Trondheim BTK
3.Korsnes Magnus Dreier/Leismann Silke, Trondheim BTK
3.Svingen Helge/Andreassen Trond-Ivar, Stjørdal BTK

Finale: Høeg L S/Werstad S – Kristiansen S F/Langrød T (11-4, 11-5, 13-11)
Semi: Høeg L S/Werstad S – Korsnes M D/Leismann S (11-6, 11-8, 11-8)
Semi: Kristiansen S F/Langrød T – Svingen H/Andreassen T-I (11-9, 11-2, 8-11, 13-15, 11-4)

Kadett B-double

1.Hoang Kien/Leismann Philip, Trondheim BTK
2.Muren Gabriel/Johansen Steffen, Ålesund BTK
3.Biebricher Erik/Ren Zhichu, Trondheim BTK
3.Manstad-Hulaas Aron/Regoli Sebastián Danel Montoya, Trondheim BTK

Finale: Hoang K/Leismann P – Muren G/Johansen S (14-12, 11-8, 11-4)
Semi: Hoang K/Leismann P – Biebricher E/Ren Z (11-8, 11-8, 11-7)
Semi: Muren G/Johansen S – Manstad-Hulaas A/Regoli S D M (11-7, 11-6, 11-4)

Veteran B

1.Gran Espen, Trondheim BTK
2.Bitnes Jens, Trondheim BTK
3.Leismann Silke, Trondheim BTK
3.Skjøtskift Odd, Trondheim BTK

Finale: Gran Espen – Bitnes Jens (11-8, 11-6, 11-13, 7-11, 11-3)
Semi: Gran Espen – Leismann Silke (11-6, 11-3, 11-8)
Semi: Bitnes Jens – Skjøtskift Odd (11-2, 11-7, 8-11, 11-6)

Junior B

1.Yordanova Anelia, Trondheim BTK
2.Kim Edvin Jeongwan, Trondheim BTK
3.Oftedal Johan, Trondheim BTK
3.Witten-Aas Benjamin Eliam, Trondheim BTK

Finale: Yordanova Anelia – Kim Edvin Jeongwan (11-5, 10-12, 11-8, 7-11, 11-5)
Semi: Yordanova Anelia – Oftedal Johan (11-2, 11-5, 11-2)
Semi: Kim Edvin Jeongwan – Witten-Aas Benjamin Eliam (13-11, 11-6, 11-6)

15 år B

1.Brandsen Finn Einar, Trondheim BTK
2.Kowalewski Magnus, Trondheim BTK
3.Johansen Steffen, Ålesund BTK
3.Manstad-Hulaas Adam, Trondheim BTK

Finale: Brandsen Finn Einar – Kowalewski Magnus (15-13, 11-7, 11-8)
Semi: Brandsen Finn Einar – Johansen Steffen (11-5, 11-9, 11-8)
Semi: Kowalewski Magnus – Manstad-Hulaas Adam (11-4, 11-6, 11-7)

13 år B

1.Evans Leander Presthus, Trondheim BTK
2.Barriet Evan, Trondheim BTK
3.Aunehaugen Jens Kolstad, Trondheim BTK
3.Irving Edwin, Trondheim BTK

Finale: Evans Leander Presthus – Barriet Evan (11-6, 11-4, 2-11, 11-5)
Semi: Evans Leander Presthus – Aunehaugen Jens Kolstad (11-7, 11-2, 11-7)
Semi: Barriet Evan – Irving Edwin (3-11, 11-6, 11-8, 9-11, 12-10)

 


 

Midt-Norsk mesterskap er en av våre mest tradisjonsrike turneringer! Helgen 02.-03.april er det klart for 2021-arrangementet i hallen vår på Lade!

PÅMELDING

  • Påmelding gjøres senest torsdag 24.mars
    • Trondheim-medlemmer gjør påmelding her: https://www.cognitoforms.com/TrondheimBTK/MidtNorskMesterskap2022
    • Øvrige klubber sender inn samlet påmelding på epost til pamelding@trondheimbtk.no innen fristen.
  • Startkontingent: 115,- pr klasse
    • I double koster det 50,- pr spiller
    • Trondheim BTK-medlemmer får betalingsforespørsel i Spond. Andre klubber betaler inn ved påmelding til konto 1506.02.80069 (husk å merke med klubbnavn).
  • Damer/herrer
    • Alle klassene som arrangeres deles inn i en dame/herre-klasse ved tilstrekkelig antall påmeldte.

KLASSER OG FORELØPIG TIDSSKJEMA

Vi starter både lørdag og søndag kl 10:00. I skjemaet nedenfor har vi angitt ca-tid for start. Men dette vil justeres basert på deltakerantallet.

LØRDAG 10:00
Du kan kun delta i 1 av disse klassene som starter 09:00. Alle klassene deles inn i en dame/herre-klasse ved tilstrekkelig antall påmeldte.

  • Senior double
  • Gutter/Piker double (født 2006, 2007, 2008, 2009 eller senere)

LØRDAG 12:00 (Ferdig ca 16:00)

  • Damer single (det arrangeres både A- og B-sluttspill, slik at alle senior-spillere uavhengig av nivå kan delta)*
  • Herrer single (det arrangeres både A- og B-sluttspill, slik at alle senior-spillere uavhengig av nivå kan delta)*
  • 11-års klasse (født 2010, 2011, 2012 eller 2013)
  • 15-års klasse (født 2006, 2007, 2008 eller 2009)
  • Para-klasse (Funksjonshemmede)

* I Senior-klassene: Med A- og B-sluttspill så vil alle som melder seg på spille flere kamper etter puljespillet uansett resultat. Det betyr at du får mulighet til både å møte de “beste” i regionen + spille mot andre på eget nivå.

SØNDAG 10:00 (Ferdig ca 14:00)

  • 13-års klasse (født 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 eller 2013)
  • Junior klasse (født 2004, 2005, 2006 eller 2007)
  • Veteran (født 1986, 1985 eller tidligere)
  • Ranking-klasse (for alle de som ikke kan delta i 13, junior eller veteran)