Deltakerlistene, klasseinndeling og tidsskjema til årets “mini”-Trondheim Open er nå klare – og vi ber om at alle kontrollerer sin påmelding.

Deltakerlisten finner du nederst på denne siden.

Smittevern

Alle som skal delta må overholde smitteverntiltak som er gjeldende.

En av smitteverntiltakene som gjøres er å gjennomføre idrettsforbundets koronavettkurs: https://www.idrettsforbundet.no/tema/koronavirus/koronavettkurs/

For nye/unge Trondheim BTK-medlemmer:

Lisensplikt: For de som er født i 2008 eller tidligere (2007, 2006 etc) er det nødvendig med lisens fra norges bordtennisforbund. Rolf tar kontakt med de som mangler lisens for å ordne dette før turneringen. Lisens koster ca 300-500 kroner for hele sesongen (frem til sommeren 2021) – avhengig av alder.

TIDSSKJEMA

LØRDAG

Klasse Antall Start Slutt (ca)
Ranking A 8 10:00 13:30
Ranking B 14 10:00 13:30
Ranking C 10 13:30 17:00
Ranking D 17 13:30 17:00

SØNDAG

Klasse Antall Start Slutt (ca)
Ungdom/Kadett A 10 10:00 13:30
Ungdom/Kadett B 11 10:00 13:30
Ungdom/Kadett C 15 10:00 13:30
Voksen A 8 13:30 17:00
Voksen B 11 13:30 17:00

DELTAKERLISTE

Finner du feil eller mangler så ta kontakt med Rolf på rolf@trondheimbtk.no så snart som mulig – for Trondheim-medlemmer så kan Rolf også kontaktes på Spond.

Navn Lørdag Søndag
Alexander Lund Karlsen, Bodø BTK Ranking B Ungdom/Kadett A
Andreas Wiik, Bodø BTK Ranking A
Dina Nilsen Leivseth, Bodø BTK Ranking D Voksen B
Sivert Mosand, Bodø BTK Ranking D
Storm Nikolai Jacobsen, Bodø BTK Ranking D Ungdom/Kadett B
Ulrik Andreas Grytøyr, Bodø BTK Ranking D Ungdom/Kadett C
Vegard Sunde Lorentzen, Bodø BTK Ranking D Ungdom/Kadett C
Aleksander Vavik, Nidaros BTK Ranking B Ungdom/Kadett A
Benjamin Fossheim, Nidaros BTK Ranking A Voksen A
Magnus Bolstad Holm, Nidaros BTK Ranking A Voksen A
Rickard Tällberg, Nidaros BTK Ranking A Voksen A
Theodor Brekke, NTNUI Ranking B Voksen B
Ronny Solvoll, Rana BTK Ranking A Voksen A
Tor Anders Rasmussen, Rana BTK Ranking C Voksen B
Trond-Ivar Andreassen, Stjørdal IL Ranking B
Ismael Mirenga, Tingvoll BTK Ranking B Ungdom/Kadett A
Lars Grøvå, Tingvoll BTK Ranking D Ungdom/Kadett A
Samuel Falch-Krokå, Tingvoll BTK Ranking B Voksen B
Alexander Ayappa Muthanna, Trondheim BTK Ranking D Ungdom/Kadett B
Ane Forfang Kristiansen, Trondheim BTK Ungdom/Kadett C
Anelia Yordanova, Trondheim BTK Ranking C Ungdom/Kadett B
Arild Vinjor, Trondheim BTK Ranking C Voksen B
Asaf Onur Tasdelen, Trondheim BTK Ranking C
Birgitte Flor Wilhelmsen, Trondheim BTK Ranking B Ungdom/Kadett A
Bjarne Forfang, Trondheim BTK Voksen B
Brede Smalø Moen, Trondheim BTK Ungdom/Kadett C
Bård Thrane, Trondheim BTK Voksen B
Christopher Chen, Trondheim BTK Ranking A Voksen A
Endre Thomassen Higraff, Trondheim BTK Ungdom/Kadett B
Even Pallesen Skårsmoen, Trondheim BTK Ranking D Ungdom/Kadett C
Hrishikesh Shankar, Trondheim BTK Ranking D Ungdom/Kadett C
Jan Gunnar Haugen, Trondheim BTK Ranking D Ungdom/Kadett B
Jarle Bryne, Trondheim BTK Ranking B
Karna Forfang Kristiansen, Trondheim BTK Ungdom/Kadett C
Kien Hoang, Trondheim BTK Ranking D Ungdom/Kadett C
Kristian Fjeldstrøm Trydal, Trondheim BTK Ranking A Voksen A
Lars Håland, Trondheim BTK Ranking B Ungdom/Kadett A
Marho Akway, Trondheim BTK Ranking B Ungdom/Kadett A
Markus Dragvoll Petersen, Trondheim BTK Ranking D Ungdom/Kadett C
Morten Sandberg, Trondheim BTK Ranking D
Navin Selvanathan, Trondheim BTK Ranking B Ungdom/Kadett A
Odd Skjøtskift, Trondheim BTK Ranking C Voksen B
Ola Forbord Bitnes, Trondheim BTK Ranking C Ungdom/Kadett A
Petter Berget Johansen, Trondheim BTK Ranking A Voksen A
Phillip Leismann, Trondheim BTK Ranking D Ungdom/Kadett C
Preben André Kendel Nervik, Trondheim BTK Ranking D Ungdom/Kadett B
Rajneel Patil, Trondheim BTK Ranking C Ungdom/Kadett B
Rasmus Juhani Eriksen-Kari, Trondheim BTK Ranking D Ungdom/Kadett C
Robert Rønning, Trondheim BTK Ranking B Voksen B
Sarthak Jadhav, Trondheim BTK Ranking D Ungdom/Kadett B
Sigve Forfang Kristiansen, Trondheim BTK Ranking C Ungdom/Kadett B
Sivert Pedersen Krogshus, Trondheim BTK Ungdom/Kadett C
Somjit Werstad, Trondheim BTK Voksen A
Sophie Brown-Hanssen, Trondheim BTK Ranking B Voksen B
Susanne Flor Wilhelmsen, Trondheim BTK Ranking C Ungdom/Kadett C
Takis Langrød, Trondheim BTK Ranking C Ungdom/Kadett B
Tale Selvig, Trondheim BTK Ranking B Ungdom/Kadett A
Tim Le, Trondheim BTK Ungdom/Kadett C
Torben Lundemo, Trondheim BTK Voksen B
Tri Le, Trondheim BTK Ungdom/Kadett B
Viktor Blücher, Trondheim BTK Ungdom/Kadett C