KM 2018 – Resultater

Kretsmesterskapet for 2018 ble arrangert på Lade helgen 15.-16 desember med over 60 deltakere fra frem forskjellige Trønderske klubber.

RESULTATER

Herrer Åpen

1. Fleischer Petter, Nidaros BTK
2. Fossheim Benjamin Moen, Nidaros BTK
3. Jensen Tor-Arne, Nidaros BTK
3. Holm Magnus B., Nidaros BTK
5. Sundberg Bård, Nidaros BTK
5. Thomassen Eyvind, Trondheim BTK
Finale: Fleischer Petter – Fossheim Benjamin Moen: 11-8, 11-6, 11-5
Semi: Fleischer Petter – Jensen Tor-Arne: 11-7, 11-6, 11-8
Semi: Fossheim Benjamin Moen – Holm Magnus B.: 11-4, 11-9, 7-11, 11-7
Kvart: Fossheim Benjamin Moen – Sundberg Bård: 11-7, 11-3, 11-6
Kvart: Jensen Tor-Arne – Thomassen Eyvind: 9-11, 12-10, 13-11, 11-7

Senior double

1. Fossheim Benjamin Moen/Fleischer Petter, Nidaros BTK
2. Holm Magnus B./Marciniak Tomasz, Nidaros BTK
3. Werstad Somjit/Thomassen Eyvind, Trondheim BTK
3. Jensen Tor-Arne/Sundberg Bård, Nidaros BTK
Finale: Fossheim B M/Fleischer P – Holm M B/Marciniak T: 11-9, 11-6, 11-8
Semi: Fossheim B M/Fleischer P – Werstad S/Thomassen E: 11-8, 11-5, 11-6
Semi: Holm M B/Marciniak T – Jensen T-A/Sundberg B: 11-6, 11-5, 12-10

Lag

1. Nidaros BTK 2 (B Fossheim, P Fleischer, B Sundberg)
2. Nidaros BTK 1 (M Bolstad Holm, T-A. Jensen, P.Å Gundersen)
3. Trondheim BTK (S Werstad, S Brown-Hanssen, P Johansen)

Lag B

1. Trondheim BTK 2 (L Håland, A Vinjor, B Thrane)
2. Sveberg IL (M Marken, L Strømsnes, J Wilhelmsen)
3. Trondheim BTK 3 (A Vavik, S Forfang Kristiansen, O Bitnes)

Gutter 11-15 år

1. Håland Lars, Trondheim BTK
2. Vavik Aleksander Magnar, Trondheim BTK
3. Higraff Endre Thomassen, Trondheim BTK
4. Haugen Jan Gunnar, Trondheim BTK
5. Kristiansen Sigve Forfang, Trondheim BTK
6. Bitnes Ola Forbord, Trondheim BTK
7. Gandhi Vihaan, Trondheim BTK

Jenter/Gutter Double

1. Håland L / Vavik A M, Trondheim BTK
2. Haugen J G / Higraff E T, Trondheim BTK
3. Bitnes O F / Kristiansen S F, Trondheim BTK

Herrer E (u 1300)

1. Thrane Bård Peter, Trondheim BTK
2. Andreassen Trond Ivar, Stjørdal BTK
3. Strømsnes Ludvig, Sveberg IL
3. Rønning Robert, Trondheim BTK
5. Marken Martin, Sveberg IL
5. Brown-Hanssen Sophie, Trondheim BTK
5. Brønstad Ida Marie, Trondheim BTK
5. Vinjor Arild, Trondheim BTK
Finale: Thrane Bård Peter – Andreassen Trond Ivar: 11-8, 6-11, 8-11, 11-8, 11-6
Semi: Thrane Bård Peter – Strømsnes Ludvig: 15-13, 15-13, 7-11, 11-7
Semi: Andreassen Trond Ivar – Rønning Robert: 8-11, 11-7, 11-3, 13-11
Kvart: Thrane Bård Peter – Marken Martin: 7-11, 11-4, 11-3, 11-5
Kvart: Andreassen Trond Ivar – Brown-Hanssen Sophie: 19-17, 11-7, 11-7
Kvart: Strømsnes Ludvig – Brønstad Ida Marie: 13-11, 11-9, 5-11, 11-7
Kvart: Rønning Robert – Vinjor Arild: 11-5, 11-8, 11-1

Ranking A

1. Schan Christian, NTNUI – bordtennis
2. Thomassen Eyvind, Trondheim BTK
3. Werstad Somjit, Trondheim BTK
3. Knudsen Arild, NTNUI – bordtennis
Finale: Schan Christian – Thomassen Eyvind: 11-5, 12-10, 10-12, 11-8
Semi: Schan Christian – Werstad Somjit: 11-6, 11-5, 11-4
Semi: Thomassen Eyvind – Knudsen Arild: 6-11, 13-11, 11-6, 11-8

Ranking B

1. Koteng Markus T., Trondheim BTK
2. Håland Lars, Trondheim BTK
3. Rønning Robert, Trondheim BTK
3. Thrane Bård Peter, Trondheim BTK
Finale: Koteng Markus T. – Håland Lars: 11-7, 11-6, 11-8
Semi: Koteng Markus T. – Rønning Robert: 9-11, 11-6, 9-11, 11-7, 11-9
Semi: Håland Lars – Thrane Bård Peter: 2-11, 12-10, 11-4, 11-7

Ranking C

1. Brekke Theodor, NTNUI – bordtennis
2. Sølberg Terje, Trondheim BTK
3. Skjøtskift Odd, Trondheim BTK
3. Svingen Helge, Stjørdal BTK
Finale: Brekke Theodor – Sølberg Terje: 11-9, 11-8, 10-12, 11-6
Semi: Brekke Theodor – Skjøtskift Odd: 11-2, 11-9, 10-12, 11-9
Semi: Sølberg Terje – Svingen Helge: 11-9, 13-11, 11-9

Ranking D

1. Higraff Endre Thomassen, Trondheim BTK
2. Nordfjærn Helene, Trondheim BTK
3. Bitnes Ola Forbord, Trondheim BTK
3. Jabarkhed Zabiullah, Trondheim BTK
Finale: Higraff Endre Thomassen – Nordfjærn Helene: 11-6, 11-9, 11-3
Semi: Higraff Endre Thomassen – Bitnes Ola Forbord: 11-3, 11-7, 8-11, 11-8
Semi: Nordfjærn Helene – Jabarkhed Zabiullah: 7-11, 7-11, 11-4, 11-3, 11-8

Deltakere nybegynnerklassen

Jabarkhed Zabiullah, Trondheim BTK
Strasunskas Simonas, Trondheim BTK
Ane Forfang Kristiansen, Trondheim BTK
Berg Fiske Magnus, Trondheim BTK
Berg-Bilgrami Leo, Trondheim BTK
Bjerke Gustav Robstad, Trondheim BTK
Evensen Erlend Wirum, Trondheim BTK
Karna Forfang Kristiansen, Trondheim BTK
Krogshus Sivert Pedersen, Trondheim BTK
Meldal Sondre, Sveberg IL
Nielsen Vegard Rydjord, Trondheim BTK
Odden Peder Andreas, Trondheim BTK
Pocej Lukas, Trondheim BTK
Seitz Jonathan, Sveberg IL
Wilhelmsen Susanne Flor, Sveberg IL

 

2019-01-07T23:12:38+00:00januar 7th, 2019|Ukategorisert|Kommentarer er skrudd av for KM 2018 – Resultater
X